Zobrazit větší mapu

Zprávy

 Účast na Prague Bar Show 2014

Ve dnech 21.-22. října se v Praze konala významná a nezapomenutelná pro barmanskou industrii událost - Prague Bar Show 2014. Více než 50 největších výrobců alkoholických a nealkoholických nápojů z České republiky, Evropy a Ameriky představili své produkty profesionálům GASTRO průmyslu. Výstava se konala pod klenbami národní kulturní památky České republiky v Novoměstské radnici, postavené na konci 14. století. Propojení gotického a renesančního architekturních stylů, velkolepé fresky na klenbách kaple, vysoké spirálovité schody, tlumené osvětlení a středověké kašny v kombinaci s moderními bary, zářivými ledovými instalacemi a nejmodernějšími barmanskými technologiemi jednoznačně odlišují tuto výstavu od zahraničních analogů a umožnily návštěvníkům zcela se ponořit do atmosféry elitního soukromého večírku se zajímavými osobnostmi, vzrušujícím programem a exkluzivním pohoštěním.
Společnost Fruko-Schulz se poprvé zúčastnila výstavy Prague Bar Show a představila letos svůj bar s koktejlovou řadou "Likéry Fruko-Schulz". Elegantní barová skříň a bar z modřínu byly vyrobeny na zakázku Fruko-Schulz ze dřevěného sudu, v němž se více než 30 let skladoval vyhlášený Jindřichohradecký Tuzemák. Ze dřeva tohoto sudu byly vyrobeny i základní detaily firemního pražského baru Fruko BAR. Koktejly pro Prague Bar Show speciálně vyvinuté slavným barmanem Janem Dostálem – OLD Schulz, Morritz, Lychee by Fruko a jiné ukázaly vynikající kvalitu, skvělou chuť a vysoký styl produktů. Sladké pohoštění – čokoládové bonbony od Fruko-Schulz si ochutnali více než 1400 návštěvníků za pouhé dva dny konání Show.

 

 

 Vítejte ve FRUKO BARu,

v prvním unikátním firemním baru českého výrobce alkoholických nápojů Fruko-Schulz! 

 

Bar se nachází na adrese Betlémská 5, Praha 1 - Staré Město a je otevřen denně od 15:00 do 23:00. Nabízíme hostům a obyvatelům města strávit večer v útulném a příjemném prostředí benátského karnevalu, což je hlavním stylovým záměrem ve FRUKO BARu. V našem baru si podle nálady můžete vybrat jednu ze dvou originálních místností, buď to barevný Lange s měkkými koženými křesly, tlumeným světlem, jedinečnými víny, domácím pivem, velkou TV obrazovkou, kde můžete sledovat ty nejvýznamnější sportovní a kulturní události, nebo disco bar s taneční hudbou, ohromujícími koktejly a veselým barmanem. Dřevěný interiér FRUKO BARu je vyroben z obrovského sudu, v němž společnost Fruko-Schulz více než 30 let uschovávala populární tuzemský rum Tuzemák. Proto je v baru vždy cítit lehká opojná vůně. 
FRUKO BAR připravil unikátní koktejlové menu s velkým výběrem nápojů, připravených na bázi prémiových výrobků společnosti Fruko-Schulz a také exkluzivních značek alkoholických nápojů z celého světa. Hostům se nesmí uniknout koktejly z kolekce “12 měsíců Fruko-Schulz", což je kolekce z 12 originálních nápojů, z nichž každý chuťově napodobuje náladu svého měsíce. 
FRUKO BAR s radostí oslaví se svými hosty narozeniny, svatbu nebo jinou šťastnou událost a připraví zářivý program s barmanskou show a živou hudbou. V našem baru si vždy najdete bezplatné Wi-Fi, chutné občerstvení k pivu nebo koktejlům. 
Vyfoťte se ve FRUKO BARu a přidejte své foto na stránky FRUKO BAR Facebook www.facebook.com/fruko.bar a dostanete zprávu s kódem pro / FRUKO BAR Twitter / FRUKO BAR Instagram www.instagram.com/frukobar a dostanete zprávu s kódem pro 10 % slevu!

 

The Liqueur Masters 2013

Likéry Fruko-Schulz získaly tři vynikající ocenění v prestižní evropské soutěži The Liqueur Masters 2013. Tato soutěž se jako součást The Spirits Masters každoročně koná pod záštitou britského odborného časopisu The Spirits Business.